درباره ما

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲

کارخانه پلاستیک سازی شاهچراغی در سال ۱۳۵۸ توسط آقای حسین شاهچراغی تاسیس گردید .در آن زمان به رغم تمام مشکلات موجود و نبود مواداولیه این واحد با سیستم بازیافت ضایعات مواد پلاستیکی و بهینه سازی آنها فعالیت خود را در زمینه تولید ظروف بادی ده و بیست لیتری که نیاز مبرم آن زمان بود آغاز کرد . هنوز در برخی منازل خصوصا روستاهای اطراف شهرشیراز ظروف ده و بیست لیتری تولیدی آن زمان که بر آن نشان شاهچراغی درج شده بود و اغلب در رنگ های مشکی و سبز تیره تولید شده بودند دیده می شود و این خود حاکی از کیفیت بالای تولیدات از دیرباز است .

امروزه پس از سالها تلاش و کوشش اقای حسین شاهچراغی  ” پلاستیک سازی شاهچراغی ” را از کارگاهی کوچک به بزرگترین مجتمع تولید و پخش موادپلاستیکی جنوب کشور تبدیل نمود .

اکنون ” صنایع پلاستیک ایرانیان ” بوسیله  ” سعید شاهچراغی ” با استفاده از تجربه دو نسل که میراث دار سالها تجربه و تلاش این خانواده در صنف پلاستیک و مواد پتروشیمی است که پس از تحصیل و فراغت از آن و شرکت در دوره های مختلف تخصصی توانسته است به بهترین نحو ممکن تجربه ، علم و تخصص را پیوند دهد ، مدیریت میگردد .

استفاده از بهترین مواد اولیه و همچنین کادری متخصص و متعهد باعث گردیده تا این مجتمع افتخار همکاری با اصناف مختلف از جمله صنایع غذایی کشور ، صنایع سم سازی ، صنایع لبنی ، صنایع بسته بندی ، صنایع شوینده ، صنایع کشاورزی ، صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و … را داشته باشد .

این واحد در انتهای دهه ۸۰ اولین قدم ها را برای حضور موثر خود در بازارهای بین المللی برداشت و توانست به عراق صادرات را شروع کند ، امروزه به لطف پروردگار به اکثر کشورهای همجوار صادرات دارد .

این شرکت با اتکاء بر تجربیات و توان مهندسی خود سعی دارد تا در هدف بعدی به آخرین متدهای رایانه ای و نرم افزارهای مرتبط در زمینه های ذکر شده مجهز گردد .

موفقیت ، نتیجه تلاش بی وقفه و حمایت همه جانبه مشتریان است . ما به بهبود مداوم و همه جانبه فعالیت های تولیدی خود باور داریم و چالشی همیشگی برای بکارگیری بهترین و کارامدترین روش ها در تولیدات خود هستیم تا بیش از پیش (سه دهه ) به رضایت مشتریان ما افزوده شود .

همواره شعار این واحد تولیدی که در زیر تمام اسناد و فاکتورها نیز قید شده است چیزی نیست جز :

 

فروش پایان یک معامله نیست ، بلکه آغاز یک تعهد است .

 

 

برخی از مشتریان

شرکت موژان
آوند
تجهیزات پزشکی ویسان
ترشی تبسم
علوم پزشکی استان فارس
گلاب و عرقیات گل افشان
زیست شیمی
ترشی سون
دما آرا
مشک فام
شرکت شی فو